SKICROSS.CZ

skicross portál
Česky English

Aktuality

06.03.2017

Český pohár Boží Dar

Český pohár Boží Dar

 Další závod Českého poháru byl na zajímavé trati na Božím Daru. Byla sice pomalá, ale s mnoha prvky a tudíž nabízela mnoho zajímavých situací. Startovní pole bylo také velmi různorodé, šest švýcarů, němec, bulhar, slovinec, gruzínec, bulhar a ...Tomáš Bartalský.

 V hlavní kategoirii FIS přinesl závod dvě jubilejní vítězství. V sobotu vyhrál poprvé v životě slovenský lyžař Tomáš Bartalský, ihned za ním potom náš junior Karel Lank a třetí vítěz nedávné Univerziády v Kazachstánu Jirka Čech.

 V nedělním závodě podobně poprvé v životě vyhrál lepšící se Gruzínec Davit Tediashvili před Tomášem Bartalským a dvěma švýcary Frommem a Marcem Tscharnerem. KArel Lank vyhrál bohužel už jen malé finále a Jirka Čech po boji ze švýcarem Lymannem skončil v sítích a oba byli za blokování soupeře diskvalifikováni.

 FIS ženy vyhrála v sobotu Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a Kateřinou Neumannovou, v neděli potom domácí Lucka Juricová pokořila všechny 3 v pořadí z předchozího dne, tedy druhá Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a čtvrtou Kateřinou Neumannovou.

Žáci po oba dny ovládl vítěz Matěj Raška, v sobotu byl druhý jeho týmový kolega Jáchym Jelínek a třetí Pepa Petřek. V neděli potom za vítězným Matějem dojel druhý Pepa Petřek a třetí Kuba Lomský.

Žačky již tradičně vyhrála po oba dny Diana Cholenská před Katkou Marcinkovou a Karolínoi Hájkovou v neděli potom za prvními dvěma ze soboty dojela Barbora Gunterová

Celkové výsledky zde:

http://www.skicross.cz/ostatni/aktualni-poradi-ceskeho-poharu-sx-2016.html


 

Zpět

! POZOR !

Bleskovky

Kalendář
akcí

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
předešlý měsíc další měsíc
 

Český skicross podporují

  • INSPIRE CZ s.r.o. - www stránky, webdesign, informační systémy
  • Alpina
  • Diel sport
  • SWIX

Hlavní menu