Česky English

Bleskovky

17.02.2017

Termín závodů ČP SX Albrechtice je zrušen

Z důvodu teplého počasí a špatné povětrnostní předpovědi se závod ČP SX Albrechtice v Jizerských horách ruší.

Nejbližší program Českého poháru

1.- 3  Března 2017  SX Camp Bozi Dar - více zde
4 - 5  Března 2017  FIS SX Bozi Dar
11 - 12  Března  2017 FIS SX Albrechtice v Jizerských horách
23. - 24 Března 2017 FIS SX a FIS NC Rejdice

FIS SX čtvrtek 23.3.2017 a

Open Mistrovství ČR Rejdice  pátek 24.3.

Rejdice FIS Mistrovství ČR SX - přeloženo z Karolinky do Rejdic

Přes maximální snahu připravit MČR na Karolince, kde byl připraven celý snow park, bylo počasí proti. Za poslední týden stálo hodně sněhu a pro závod je ho málo. Dobré podmínky v Rejdicích ale umožňují závod přesunout a tak se MČR SX pojede v Rejdicích

14.01.2016

Olympiáda dětí a mládeže startuje !

Během ODM na Klínovci proběhnou mimo jiné také skicrossové závody.

Finále MS Kreischberg

V kvalifikaci pro nedělní finále máme 3 jezdce.
Andrea Zemanová pojede z 10.místa, Nikol Kučerová z 16.místa, Tomáš Kraus z 20.místa, Jirka Čech nepostoupil

17.12.2013

Světový pohár San Candido Innichen - televizní přenos

Dva závody Světového poháru ve skicrossu budou přenášeny na ČT Sport v sobotu 21.12. od 13.40 a v neděli od 22.12. od 14.00 hodin

18.02.2013

Kvalifikace v Sochi zrušena

V dějišti světového poháru - ruském Sochi se dnes zrušila kvalifikace jak mužů tak žen, z důvodů nepřízně počasí.
Zítra se tak můžeme těšit na den plný závodů. Pojede se jak kvalifikace, tak i finálový závod.

18.01.2013

Tomáš Kraus v Olympijském magazínu ČT

Tomáš Kraus v Olympijském magazínu ČT (viz odkaz)

14.01.2013

Závod SP v Megeve posunut

Z důvodu nestálého počasí a předpokládanému sněžení je závod přesunut na úterý 14.1. V jeden den by se měla odjet kvalifikace a finále. Přenos bude potom ve středu 12.30 na Eurosport2.

World cup Blue Mountain, Toronto, Kanada

Kvalifikace na páteční finále byla nejúspěšnější pro mistra světa Andrease Matta, který se vrátil po zlomenině kotníku. Tomáš Kraus byl 15tý po jízdě, kde na mezičasech stále figuroval kolem pátého místa. Nastoupí do dnešního finále ve 12.00 ET (18 SEC našeho času). Pavouk jej rozřadil do osmé jízdy, ke má silné soupeře : druhého z  kvalifikace Fina Jouni Pellinena a vedoucího jezdce Světového poháru Švýcara Alexe Fivu . Fiva , jako jeden ze zastánců "naskočeného startu" bude jistě vážným soupeřem již na startu. Tomáš ale vzhledem k nejrychlejšímu startu z včerejší kvalifikace jistě nedá nikomu nic zadarmo ! Bude to jistě zajímavá podívaná, neboť Tomáš zde byl  v loňském ročníku třetí a trať je po prudším startu v dalším úseku plochá a celkově zajímavá i pro více možností předjíždění. Favorité jsou určitě všichni domácí Kanaďani (pět mužů ve finále) zvlášť potom mistr světa, loňský vítěz Blue Mountain, vítěz X Games z minulého týdne Christopher del Bosco.

Sledujte dne přenos finále na EUROSPORT2 ve  23.00 hodin !

Strana: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7  »