SKICROSS.CZ

skicross portál
Česky English

Kalendář akcí

Zweisimmen

Datum: 26.01.2008

Zařazení: FIS

Dějiště: SUI

Kategorie: Europa cup

Muži: EC SX

Ženy: EC SX


Results: men

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Result Level Points
 1    2392732 VON GUNTEN Thomas  1971  SUI       320.00
 2    2430756 NOYREY Florian  1985  FRA       256.00
 3    2485278 RIENDA Daniel  1980  SPA       192.00
 4    2484630 EGGEN Silvio  1983  SUI       160.00
 5    2412617 SPALINGER Richard  1975  SUI       144.00
 6    2526293 ANDERSSON Niklas  1981  SWE       128.00
 7    2526291 NIEDERER Armin  1987  SUI       115.20
 8    2526721 VETSCH Enrico  1987  SUI       102.40
 9    2484379 GASSER Philip  1983  SUI       92.80
 10    2384390 WITTNER Markus  1973  AUT       83.20
 11    2526788 PUPP Maximilian  1985  GER       76.80
 12    2526993 THEAUX Timothee  1980  FRA       70.40
 13    2526877 BOVOLENTA Arnaud  1988  FRA       64.00
 14    2390695 EICHER Manuel  1983  SUI       57.60
 15    2485318 NICOLE Patrick  1987  SUI       51.20
 16    2526360 FRITSCHE Gregor  1985  SUI       48.00
 17    2484749 AUER Mirco  1977  SUI       44.80
 18    2384681 WALDNER Klaus  1980  AUT       41.60
 19    2526879 STENGG Florian  1989  AUT       38.40
 20    2526892 TUCKER Lloyd  1986  USA       35.20
 21    2526349 STAEHLI Peter  1989  SUI       32.00
 22    2485209 EBENBICHLER Christoph  1983  AUT       28.80
 23    2484750 TRUMMER Renato  1987  SUI       25.60
 24    2484817 MOEN Kim-Robert  1987  NOR       22.40
 25    2526955 FIVA Alex  1986  SUI       19.20
 26    2484313 MORISON Angus  1980  GBR       16.00
 27    2526936 LONG Brian  1980  USA       14.40
 28    2526498 TRICOU Christophe  1989  FRA       12.80
 29    2484552 KNOCHE Moritz  1988  GER       11.52
 30    2526785 ZAGORSKI Wojciech  1985  POL       10.24
 31    2526945 HUDEC Philip  1989  CAN       8.96
 32    2526330 LE GALL Charley  1989  FRA       8.32
 33    2526833 TRYGG Simon  1985  SWE       7.68
 34    2526804 ROBINSON Craig  1987  GBR       7.04
 35    2484740 LANG Jarno  1973  SUI       6.40
 36    2484551 KNOCHE Felix  1987  GER       6.30
 37    2526998 WAHRSTOETTER Christoph  1989  AUT       6.21
 38    2484764 LINDHOLM Terje  1973  NOR       6.11
 39    2484741 NETZER Domenic  1978  SUI       6.02
 40    2485245 JUD Daniel  1986  GER       5.92
 41    2526029 MAIER Frank  1985  GER       5.82
 42    2526136 ANDERSSON Paer  1981  SWE       5.73
 43    2391277 KUSY Daniel  1984  SUI       5.63
 44    2485174 ORLOWSKI Marcin  1985  POL       5.54
 45    2526369 RUIZ Jose-Jorge  1974  SPA       5.44
 46    2526354 MARUGG Gian  1986  SUI       5.34
 47    2450641 DI FOGGIA Anthony  1984  FRA       5.25
 48    2526829 AUERSWALD Philipp  1980  GER       5.15
 49    2526322 SCHMIDT Moritz  1986  GER       5.06
 50    2526581 CHATELLARD Anselme  1987  FRA       4.96
 51    2526347 WAGNER Urs  1988  SUI       4.86
 52    2485315 DI CAMILLO Cristian  1985  SUI       4.77
 53    2526376 SCHWARZ Dominik  1989  GER       4.67
 54    2526948 VIDOVIC Alan  1989  SLO       4.58
 55    2526951 TORRIE Matthew  1981  CAN       4.48
 56    2484603 KLOCKER Daniel  1987  AUT       4.38
 57    2484607 LACROIX Didier  1986  ITA       4.29
 58    2526870 GISLER Roman  1989  SUI       4.19
 59    2526582 BENNA Alexis  1988  FRA       4.10
 60    2401171 FRITSCHE Koebi  1981  SUI       4.00
 61    2448410 NETZER Conradign  1980  SUI       3.90
 62    2525841 HONCL Cenek  1989  CZE       3.81
 63    2484322 FOLEY Thomas  1979  IRE       3.71
 64    2526884 STEINEGGER Philipp  1986  SUI       3.62
 65    2526348 VON ROTZ Fredy  1990  SUI       3.52
 66    2526934 CLEAR Cameron  1975  USA       3.42
 67    2526886 DUMPS Lukas  1991  GER       3.33
 68    2526882 MARMET Rolf  1984  SUI       3.23
 69    2526869 BISSIG Max  1975  SUI       3.14
 70    2526883 MARMET Bjoern  1991  SUI       3.04
 71    2526508 KEIL Uwe  1988  GER       2.94
 72    2526585 BERTRAND Arthur  1988  FRA       2.85
 73    2485155 UBUKATA Takeo  1974  JPN       2.75
 74    2526716 CARME Felix  1990  FRA       2.66
 75    2485186 TAKAC Petr  1987  CZE       2.56
 76    2526994 PAOLELLA Alois  1979  SUI       2.46
 77    2453648 MANCINI Paolo  1984  ITA       2.37
 78    2526953 URBAN Sandro  1985  GER       2.27
 79    2526371 GRAETZER Andi  1988  SUI       2.18
 80    2526868 GISLER Christian  1979  SUI       2.08
 81    2526988 SCHMIDT Sebastian  1984  GER       1.98
 82    2526297 VANZELLI Roberto  1986  ITA       1.89
 83    2526352 PETRIG Valentin-Sergio  1988  SUI       1.79
 84    2526731 ENTING Yannick  1991  NED       1.70
 85    2526973 DOLEZEL Andreas  1990  GER       1.60
 86    2526875 WELSCHINGER Marc  1991  SUI       1.50
 87    2526357 GUIGNARD Gilles  1982  SUI       1.41
 88    2526874 PERKO Miha  1992  SUI       1.31
 89    2526860 TSCHUSCHKE Philipp  1988  GER       1.22
 90    2526857 DASCHNER Pirmin  1985  GER       0.00
 91    2526856 BRAMBRINK Fabian  1987  GER       0.00
 92    2526873 ZOGG Fabian  1991  SUI       0.00
 93    2485358 NIKKANEN Miika  1990  FIN       0.00
 94    2526872 PETER Stephane  1985  SUI       0.00
 95    2526954 SCHILD Stephan  1976  SUI       0.00
 96    2526344 AMACKER Kevin  1990  SUI       0.00
 97    2526682 TRENKWALDER Jakob  1992  GER       0.00
 98    2526997 SCHEEL Kevin George  1990  ARG       0.00

 


 Results women:

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Result Level Points
 1    2525991 GALLAND Helena  1986  FRA       220.00
 2    2526531 KRZYZYNSKA Dagmara  1981  POL       176.00
 3    2448701 GUGGER Anne-Patricia  1983  SUI       132.00
 4    2484521 SAITO Akane  1982  JPN       110.00
 5    2484794 MOLAND Anna  1987  NOR       99.00
 6    2526987 REMSOEY Martine  1987  NOR       88.00
 7    2526337 MARSAN Clara  1989  FRA       79.20
 8    2526849 WOERNER Anna  1989  GER       70.40
 9    2526363 MUELLER Katrin  1989  SUI       63.80
 10    2526236 GEORGES Chloe  1980  FRA       57.20
 11    2526876 PELICAN COSTA Perrine  1988  FRA       52.80
 12    2323372 CREMA Katya  1988  AUS       48.40
 13    2484649 SARSFIELD Emily  1983  GBR       44.00
 14    2526715 MACOUIN Berangere  1989  FRA       39.60
 15    2526373 SMITH Fanny  1992  SUI       35.20
 16    2485279 DELGADO Rocio  1977  SPA       33.00
 17    2525937 LILJEGREN Jenny    SWE       30.80
 18    2526819 SAUVEY Sarah  1983  GBR       28.60
 19    2526552 PROCHAZKOVA Barbora  1991  CZE       26.40
 20    2526339 HANSEN-TANGEN Nicoline  1987  NOR       24.20
 21    2474988 SVARD Boel  1985  SWE       22.00
 22    2525813 BAIEROVA Lucie  1990  CZE       19.80
 23    2526320 SITKOVA Jitka  1982  CZE       17.60
 24    2526989 BONNARD Marion  1989  FRA       15.40
 25    2526364 MARUGG Flurina  1989  SUI       0.00
 26    2526848 STRYCHOVA Simona  1990  CZE       0.00

http://www.snowgames.ch

 Informace zde

 

 


Zpět

! POZOR !

Bleskovky

Kalendář
akcí

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
předešlý měsíc další měsíc
 

Český skicross podporují

  • INSPIRE CZ s.r.o. - www stránky, webdesign, informační systémy

Hlavní menu