Evropský pohár Reiteralm 2020

Úspěšný Reiteralm Europa Cup 2020

ReiterECSX2020

Medailistka z Olympijských her mládeže 2020 v Laussanne Diana Cholenská ve svém vůbec prvním závodě na Evropském poháru vybojovala skvělé čtvrté místo. Druhý den pak byla 12. Mezi chlapci hájili české barvy Karel Lank, Josef Petřek a Marek Dadejík. Jejich umístění podle čísla nemusí vydat slavně, ale v konkurenci sedmi desítek závodníků nejsou vůbec špatná. Karel obsadil 20. a 54. místo, Pepa 52. a 60. příčku a Mára se účastnil jen jednoho závodu a v něm se umístil 55.

Po závodech Evropského poháru proběhl následně ve stejné trati víkendový camp jehož se zúčastnil celý Czech skicross team.

Akce byla součástí dlouhodobé přípravy na MSJ ve Francii.

IMG_0665
IMG_0665

Výhradní zástupce a distributor

logo_Settele
Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.