FIS MČR Praděd 2024

Víkend přinesl vzrušující závěr Českého Poháru a Mistrovství České republiky ve skicrossu! Lyžařskému oddílu Tabačka racing team s obrovskou pomocí pana Figury a jeho týmu se podařilo uspořádat za přísných jarních podmínek kvalitní závod Mistrovsví republiky. Gratulujeme novým mistrům České republiky: Danu Paulusovi v kategorii mužů, Jakubu Lomskému mezi juniory, Nele Apolínové v juniorské kategorii, Jakubu Matouškovi a Lucii Krausové v kategorii U16, Tomáši Pulpánovi a Nele Procházkové v kategorii U14, Adamu Danihelkovi a Sofii Spiegl v kategorii U12 a Davidu Pilnáčkovi s Annou Tylovou v kategorii U10! V kategorii mužů se na druhém místě umístil Jiří Čech, na třetím Josef Petřek. Velké Díky patří pořadateli Josefu Petřekovi za uspořádání všech letošních závodů českého poháru i přes nepřiznivé sněhové podmínky.

Výhradní zástupce a distributor

logo_Settele
Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
logo_Settele
Settele sportsystems
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.
Souhlasím
###message