FIS skicross Dolní Morava

IMG_6107
IMG_6107

Úspěšné závody na Dolní Moravě pro široký okruh kategorií proběhly o tomto víkendu. Mezinárodní závod FIS dětí (žákovské kategorie) a závod FIS mužů i žen celkem přilákal necelou stovku závodníků. Celé akci předcházel i lyžařský camp, takže si všichni zatrénovali a zazávodili.

Víkend sice opanovalo velmi deštivé počasí, ale trať zůstávala stále v dobrém stavu.

V sobotu dominovali zahraniční jezdci, když přesvědčivě vyhrál francouz startující za Švédsko Elliot Baralo. Za ním byli potom maďa Pap a japonec Tetsuya Furuno.

Kategorii žen vyhrála Nikol Kučerová, před Katkou Neumanovou a belgičankou Praast. Žáci tentokrát v pořadí Jelínek Jáchym, Zachoval Richard,  Lomský Jakub, Raška Matěj. Žákyně Diana Cholenská, Dana Harvey, Hnyková Zuzana. Předžáci Bartoš Pavel, Neumanová Kristýna, Beran Jaroslav a Bíbrová Adéla. 

V neděli si již naši muži více pohlídali finále, v němž Jirka čech vyhrál před slovákem Bartalským , maďarem Papem a Karlem Lankem .

Kategorii žen vyhrála Nikol Kučerová, před Katkou Neumanovou a slovenkou Fričovou. Žáci tentokrát v pořadí Raška Matěj, Zachoval Richard, Jelínek Jáchym, Lomský Jakub. Žákyně Diana Cholenská, Dana Harvey, Dynková Veronika. Předžáci Bartoš Pavel, Neumanová Kristýna, Beran Jaroslav a Bíbrová Adéla.

Výhradní zástupce a distributor

logo_Settele
Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
logo_Settele
Settele sportsystems
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.
Souhlasím
###message