Letní příprava SX týmu

Czech Skicross Team absoulvoval v termínu 22.-27.6.2018 letní tréninkový camp ve Svobodě nad Úpou. I při velmi proměnlivém počasí se podařilo odtrénovat vše podle plánu! Jak sám trenér Mgr. Zdeněk Šafář zhodnotil: "No nejsme z cukru a ikdyž trochu pršelo, se závodníci docela zapotili! Pro trénink jsme využili hlavně přírodu. V podstatě se 90 % všech tréninkových jednotek odehrávalo venku v přírodě. Provětrali jsme horská kola a inline brusle, promáčeli tenisky, odřeli si nohy i ruce o skály, nazvedali a naházeli mnoho kilogramů, vykoupali se v řece Úpě a propotili několik svršků, no prostě jsme trénovali v horách - v Krkonoších!"
Někteří z účastníků tohoto campu jsou v dlouhodobé přípravě na Mistrovství světa Juniorů na Novém Zélandu (konec srpna 2018), tak jim držme palce! Další se soustavně připravují na nadcházející sezónu!

IMG_0825
IMG_0825

Výhradní zástupce a distributor

logo_Settele
Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
logo_Settele
Settele sportsystems
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.
Souhlasím
###message