Olympijský festival

Ski areál Bílá 10. - 11. 2. 2018

Olympijský festival 2018 k příležitosti v pořadí 23. ZOH, které se konaly v jihokorejském Pchjongčchangu.
Akce probíhala ve spolupráci s místním ski areálem Bílá, který i přes nepřízen počasí dokázal vyrobit dostatek
sněhu pro stavbu originální skicrossové trati.

Od rána 10.2. probíhala registrace pro širokou veřejnost a každý si tak mohl pod vedením našich zkušených
trenérů zkusit jizdu v traťi.

Součástí jízd byla ukázka startů a techniky jízdy v trati v podání našich juniorských reprezentantů, kteří rádi
pomohli začínajícím závodníkům, ale i široké veřejnosti.
Hlavním mentorem byl reprezentant Jiří Čech vítěz univerziády který se s týmem věnoval všem příchozím.
Součástí byla i instruktáž a jízdy snowboardcrossu českým týmem vedeným Tomášem Pazderou.

Akce probíhala za velkého zájmu veřejnosti v termínu 10-11.2.2018 svědčí o tom i zájem skiareálu, trať byla
ponechat včetně startovacího zařízení i na další dny pro trénink dětí a veřejnost.
Postupně se zde vystřídali během dvou týdnů místní školy, které si na připravené trati mohli udělat vlastní závody.

Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.