Pitztal camp vol.3

Pitztal

Příprava je v plném proudu a proto další zastávkou po podzimních reprezentačních kempech byl rakouský ledovec Pitzta. Domovina všech skicross riders po celém světě. Je to toitž momentálně jediné oficiální tréninkové středisko, které lze využívat pro všechny týmy a tak je tam pořád plno. Kromě lyžařů zde trénují i snowboardáci a trat přizpůsobena pro obě varinty. V letošním roce totiž bude probíhat novinka a to spojení skicross/snowboardcross na jedné trati v jeden závodní den. 

Na Pitztál dorazila celá česká skicross reprezentace v čele s Nikol Kučerovou, Jiřím Čechem, Radimem Palánem a Vítem Juricou. Další součástí byl juniorský reprezentační tým - Kateřina Neumanová, Tomáš Jurica, Josef Petřek a celá banda žákovské reprezentace z Jablonce, kterou doplnili další skicross jezdci z ČR. 

Počasí bylo naprosto geniální a tak se dalo celý týden trénovat od rána do večera. Celý den se zustávalo na kopci, vždy dvoufázový trénink kdy se jezdilo v trati, ale také v branách. Celý tým pořádně makal a den po dni se zlepšoval.

Trat na Pitztale je velmi dlouhá a plná překážek, včetně světákových prvků díky kterým je zde možnost trénovat na všech úrovních - od žáků až po dospělé. 

IMG_896s8 kopie
IMG_896s8 kopie
IMG_2070
IMG_2070

Výhradní zástupce a distributor

logo_Settele
Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
logo_Settele
Settele sportsystems
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.
Souhlasím
###message