Ski camp Itálie

Stelvio Passo

Czech skicross team zahájil podzimní přípravu na italském ledovci Stelvio, který má naše reprezentace velmi oblíbený. Je zde velká škála sjezdovek různých obtížností, která je perfektní pro rozježdění a naladění formy do nadcházenjící závodní sezony. Týdenního soustředění se zůčastnil reprezentant Jiří Čech a společně s mladou nadějnou generací Kateřinou Neumanovou, Veronikou Dynkovou, Josefem Petřekem a Vraťou Kuncem se vrhly do plné zátěže na kopci.

Hlavní náplní bylo zlepšení lyžařských dovedností pomocí speciálních cvičení, které ve spolupráci s trenéry proběhlo úspěšně. Další náplní byla volná jízda, při které se hlavně ladil závodní sjezdový postoj, který je pro jízdu ve skicross trati velmi důležitý. 

Díky dalším týmům se na ledovci postavila i trať, ve které se dalo dobře trénovat. Pro začátek sezony byla naprosto ideální. 

 

IMG_8290
IMG_8290
IMG_8723
IMG_8723
IMG_8399
IMG_8399

Výhradní zástupce a distributor

logo_Settele
Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
logo_Settele
Settele sportsystems
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.
Souhlasím
###message