Zimní olympijské hry 2018

Slavnostní zahájení XXIII. zimních olympijských her v Pchjongčchangu proběhne 9. února 2018. Jižní Korea se stala pořadatelem her na zasedání MOV v jihoafrickém Durbanu v roce 2011, kdy ve volbě porazila německý Mnichov a francouzské Annecy. Olympijské hry hostí již podruhé – letní hry se v roce 1988 konaly v hlavním městě Soulu. Město Pchjongčchang je po japonském Sapporu v roce 1972 a Naganu v roce 1998 třetím asijským dějištěm zimních olympijských her.

NIKOL KUČEROVÁ

Ufff..nevím čím začít a komu poděkovat víc.. skvělému teamu, který pro mě dělá první poslední, boardercrossovému teamu za úžasnou spolupráci a kooperaci, Český olympijský tým za podporu a super zázemí, mojí rodině, která se mnou má neskutečnou trpělivost, všem přátelůl a známým, co mi drželi palce a dokonce kvůli mě nastavovali budíky, Jan Mühlfeit a M. za super psychický koučink a v neposlední řadě prostě všem co mi dneska fandili a drželi palce!!! 😘 Všichni jste úžasní. Dojet do cíle a vědět, kolik lidí na mě myslí byl fakt zážitek!! DĚKUJU!♡ Zrovna teď mi ještě do amíchu není..možná za pár dní do přejde, ale zatím má moje 14. místo na OH víc hořkou než sladkou příchuť. Měla jsem na víc a strašně mě mrzí, že se to nepovedlo. Na druhou stranu ty jízdy jako takové jsem si fakt užila!
Chtěla bych chtěla smeknout přede všemi, co se s tou tratí popasovali..ten sport už je fakt daleko a hlavně jako holky to upřímně nemáme snadné.Jsem ale ráda, že můžu být toho součástí! Nejvěstší gtatulaca samozřejměkanadským holkám..ty to dneska zabily! 🤙
Big big congrats to canadian chicks Kelsey Serwa Brittany Phelan for taking gold and silver and Fanny Smith for bronze!! You totally killed it! 💪
I just missed on the start the biggest star for me, Ophelie David Racz. Hope your going to heal fast Ophe, your still quen of our sport, great person a huge inspiration. So honoured that I hade chance to race with you! 😘 Hope I'm gong to meet ypu soon!!

IMG_6297_Niki_1
IMG_6297_Niki_1

ROZHOVOR PRO ZOH 2018

Ladies' Ski Cross Highlights ZOH 2018

Skicross trať

Výhradní zástupce a distributor

logo_Settele
Settele sportsystems
Producer of starting systems for: motocross, BMX and MTB; Parallel and team ski races, snowboardcross, skicross. Official partner of FIS, official supplier of the Olympic Games.
logo_Settele
Settele sportsystems
Výrobce startovních systémů pro : motocross, BMX a MTB. Paralelní a týmové lyžařské závody, snowboardcross, skicross. Oficiální partner FIS, oficiální dodavatel olympijských her.
Souhlasím
###message